Paieška

„Pasipuoškime namus Kalėdoms“ (10 val.)

Data
2021-12-02
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Programa „Etninės kultūros raiška ir taikymas formaliajame ir neformaliajame ugdyme“ (40 val.).

Dalyviai – etninės kultūros, dailės, technologijų, ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai, kultūros darbuotojai.

Seminare supažindinama su Kalėdų papročiais ir eglutės puošimo tradicijomis, aptariami Kalėdų šventiniai papuošimai seniau ir dabar, tradicinio ir šiuolaikinio interjero puošyba nėriniais, lino pritaikymas šiuolaikinėje kalėdinio laikotarpio aplinkoje, nėrimo ir rišimo būdai, Kalėdų eglutės žaisliukų iš šiaudų gaminimas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.