Paieška

Pamoka „The origin of the words: It is French of English?“

Data
2022-03-25
Laikas
10.20 val.
Pabaiga:
11.20 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Anglų k. mokyt. I. Simončiuk (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
Tipas
Atvira veikla
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Pamoka yra skirta susipažinti su prancūzų ir anglų kalbos istorija nagrinėjant Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos kultūrų įtaką viena kitai žodžių kilmės ir raidos (etimologijos) aspektu. Atlikdami interaktyvias praktines užduotis anglų kalba mokiniai ne tik sužinos, kaip ir kokiose srityse prancūzų kalba paveikė anglų kalbos žodyną, bet ir turės galimybę panagrinėti anglicizmų paplitimą šiuolaikinėje prancūzų kalboje. Mokiniai ugdys savo suvokimą apie tai, kaip unikali šalies kultūra, istoriniai įvykiai ar socialinė aplinka veikia pagrindinę komunikacijos priemonę – kalbą.

Pamoka skirta Frankofonijos mėnesiui Kaune minėti.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.