Paieška

„Pagalbos vaikui metodai dėmesio sutelkimui ir emocijų reguliavimui, netaikant tiesioginio spaudimo“ (6 val.)

Programa „Vaikų ir mokytojų emocinės sveikatos gerinimas šalinant nerimą ir įtampą ir pasitelkiant natūralius kūno sveikatinimo metodus“ (40 val.).

Data
2024-01-30
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
I. Sosnovska, ISEI bendruomenės emocinio intelekto instruktorė, L. Sriubiškienė, aroma, Bars metodikų praktikė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Seminaras perkeliamas iš 2024 m. sausio 23 d. į 30 d.

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seminaro lektorės suteiks įrankių, kurie padės efektyviau dirbti su vaikais, įrengiant įstaigoje (mokykloje, darželyje) sensorines erdves. Seminare aptarsime temas, susijusias su emocinės sveikatos palaikymu, kūrybiškumo skatinimu, dėmesio sutelkimu, mokytojo motyvacija, pristatysime sensorinius žaislus ir veiklas, papasakosime apie emocijų reguliavimą kvapų pagalba.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.