Paieška

„Pagalbos vaikui ir mokytojui metodai dėmesio sutelkimui ir emocijų reguliavimui, netaikant tiesioginio spaudimo“ (8 val.)

Programa „Vaikų ir mokytojų emocinės sveikatos gerinimas šalinant nerimą ir įtampą ir pasitelkiant natūralius kūno sveikatinimo metodus“ (40 val.).

Data
2023-02-27
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
I. Sosnovska, ISEI (International Society for Emotional Intelligence) mokslinės bendruomenės akredituota instruktorė ir koordinatorė Lietuvoje, L. Sriubiškienė, gausos jausmo mentorė ir trenerė, aroma, Bars metodikos praktikė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seminaro metu dalyviai susipažins su informacijos priėmimo smegenyse schema ir atminties lavinimo metodais, specialiąja bendravimo metodika, su dėmesio sutelkimą aktyvinančiomis priemonėmis ir jų integravimu ugdymo veikloje, „Flow list“ planavimo metodu ir jo taikymu ugdyme, sužinos apie sėkmingo, emociškai švaraus mąstymo įgūdžių formavimo įrankius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.