Paieška

„Pagalba mokiniui, įsisavinant naują medžiagą. Techninių ir meninių užduočių sprendimai“ (8 val.)

Programa „Jaunųjų muzikantų meistriškumo ugdymas pasitelkiant profesionalių atlikėjų pedagoginę ir meninę patirtį“ (48 val.).

Data
2023-11-17
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
smuikininkas A. Bankas (Lietuva, Kanada)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų smuiko mokytojai.

Lietuvių kilmės Kanados smuikininkas Atis Bankas – ilgametis Toronto simfoninio orkestro narys, pirmasis „Gould“ styginių kvarteto smuikininkas, „Potsdam Trio“ narys, „Ensemble CamerAtis“ įkūrėjas, „Canadian Chamber Academy Orchestra“ įkūrėjas ir meno vadovas bei festivalio „Music Niagara” (Kanada) meno vadovas. Smuikininkas yra koncertavęs su įvairiais orkestrais, taip pat kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys Kanadoje, Europoje, JAV, Korėjoje, Japonijoje.
Atlikėjas dirba pedagoginį darbą smuiko studijoje The Glenn Gould mokykloje Toronto karališkojoje konservatorijoje. Už nepaprastą atsidavimą ir pasiekimus muzikos mokymo srityje buvo apdovanotas Bärenreiterio prizu, Carnegie Hall’s American Protégé ir Enkor konkurso apdovanojimais.
A. Bankas buvo daugelio konkursų vertinimo komisijos narys, taip pat nuolat veda meistriškumo kursus Japonijoje, Korėjoje, Europoje, JAV ir Kanadoje.
Šį kartą smuikininkas A. Bankas savo muzikine patirtimi ir meistriškumo paslaptimis pasidalins dirbdamas su Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.