Paieška

„Nuo perdegimo iki ramybės: profesinio išsekimo įveikimas“

Data
2023-11-21
Laikas
17.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
V. Milašiūnaitė (MRU).
Tipas
Paskaita
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – Kauno miesto bendruomenė.

Perdegimo sindromas – tai tokia žmogaus emocinė būsena, kuomet pasireškia emocinis, psichinis ir fizinis išsekimas dėl per didelio krūvio ar įtampos darbe, nebejaučiamas malonumas darbui ir jaučiasi atšalimas nuo anksčiau mėgtos veiklos. Perdegimo sindromas yra siejamas su būtent profesine sritimi ir aktualus žmonėms, kurie darbe turi atlikti daug, greitai bei padidinto streso sąlygomis. Perdegimo sindromas pasireiškia tokiais požymiais kaip pervargimas, nusilpęs imunitetas, sutrikę miego ir valgymo ypatumai, atsiranda didelis nepasitikėjimo savimi jausmas, motyvacijos trūkumas, neigiamas požiūris į įvairius dalykus, nėra pasitekinimo atlikus užduotį, prasideda atsakomybės vengimas, darbo vengimas, atidėliojimas, išsiliejimas ant artimųjų. Tai ką tuomet daryti? Kaip atgauti pasitenkinimą gyvenimu, motyvaciją ir vidinę ramybę? Paskaitos metu bus aptariami penki būdai kaip suvaldyti perdegimo sindromą ir išmokti ramiai reaguoti stresą keliančiose situacijose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.