Dalyviai – įvairių dalykų, ikimokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai.
Programos tikslas: supažindinti ir per praktinius užsiėmimus patyrinėti emocinio atsparumo temą su mokytojais, pasitelkiant neuroedukacijos bei dailės terapijos metodus. Neuroedukacijos metodai – tai nauja disciplina, apjungianti neuromokslus, psichologiją, dailės terapiją bei ugdymą, ieškanti ir padedanti surasti atsakymus, kaip ir kokiais būdais galima keisti savo požiūrį, mąstymą ir elgseną, pagerinti savijautą, atgauti jėgas ir energiją.
Kurso užsiėmimų metu bus aptariami skirtingi emocinio atsparumo aspektai: savivoka ir savireguliacija, asmeninės ribos, emocinis pažinumas, atsistatymo ir atsparumo šaltiniai bei kita.
Gyvų susitikimų metu atliksime daug praktinių pratimų. Video pamokose aptarsime, kaip atitinkamos temos ir metodai gali būti pritaikomi dirbant su vaikais, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir įrankiai.
Emocinis atsparumas – tai ugdomas gebėjimas, leidžiantis šiandieniniame streso ir įtampos bei kūrybinių iššūkių reikalaujančiame pedagogo darbe atrasti balansą, emocinės būsenos stabilumą bei jaustis geriau tiek profesiniame kelyje, tiek asmeniniame gyvenime.
Pastabos
- Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
- Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
- Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
- Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
- Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt