Paieška

„Netradicinės fizinio aktyvumo formos, jų taikymas esant kontaktiniam ir nuotoliniam mokymui“ (6 val.)

Programa „Nuotolinės fizinio ugdymo pamokos: fizinis pajėgumas ir fizinis aktyvumas“ (40 val.).

Data
2021-10-26
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. dr. A. Emeljanovas (LSU)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
15,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, pradinio ugdymo ir bendrojo ugdymo fizinio ugdymo mokytojai.

Dalyviams būtina būti su sportine apranga, turėti kelis A4 popieriaus lapus, kėdę.

Programos dalyviai susipažins su fizinio pajėgumo ir fizinio aktyvumo įtaka sveikatai, bus aptarti svarbiausi fizinio pajėgumo ir fizinio aktyvumo komponentai. Bus pristatyti naujausi Lietuvos mokinių fizinio pajėgumo ir fizinio aktyvumo rezultatai, jų kaita. Didelis dėmesys bus skirtas mokinių fizinio pajėgumo testavimo ir lavinimo bei fizinio aktyvumo skatinimo galimybėms mokantis per nuotolį.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.