Paieška

„Naujosios kartos (Z, Alfa) vaikų ypatumai ir bendradarbiavimo galimybės bibliotekininko darbe“ (8 val.)

Programa „Bibliotekininko emocinių, komunikacinių, kūrybiškumo kompetencijų stiprinimas: teorija ir praktika“ (40 val.).

Data
2021-09-21
Laikas
11.00 val.
Pabaiga:
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Sveikatos psichol. N. Gruodienė, A. Benikė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
19,00 €
Atsakingas asmuo:

Mokymus sudaro dvi dalys, kurios vyks rugsėjo 21 d. 11 val., rugsėjo 22 d. 12 val.

Dalyviai – bibliotekininkai, pagalbos mokiniui specialistai.

Kiekviena karta turi tam tikrų savo ypatumų – naujoji, arba Z, skaitmeninė ir dar kartais kitaip pavadinama karta nėra jau visiškai neatpažįstama – ja domimasi ir bandoma suprasti šį fenomeną. Mokymų metu susipažinsime su teorine Z ir Alfa kartų charakteristika, naujosios (Z) kartos vaiko mokymo(si) procesų esminių aspektų identifikavimu; bendravimo ir bendradarbiavimo su vaikais praktiniais aspektais. Seminaro eiga: teorija, praktiniai užsiėmimai, savarankiškas darbas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.