Paieška

Naujoji matematikos vadovėlių serija „Matematika visiems“

Data
2023-04-13
Laikas
11.00 val.
Pabaiga:
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. V. Pipirienė, dr. E. Žalys
Tipas
Paskaita
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
0,00 €

Dalyviai – matematikos mokytojai.

Paskaitos metu bus aptarti TEV leidyklos skaitmeninio vadovėlio komplekto „Matematika visiems“ sudarymo principai ir struktūra, analizuojamas popierinių vadovėlių „Matematika visiems“ 5 ir 9 klasėms turinys. Bus diskutuojama, kas pasikeitė naujojoje programoje, į ką turėtų atkreipti dėmesį mokytojai. Lektoriai paskaitos dalyvius supažindins su kompiuterinių darbo įrankių panaudojimu tikrinant matematikos žinias, svetainės evadoveliai.lt struktūra ir galimybėmis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.