Paieška

„Motyvuojantis dorinis ugdymas. Prasmė. Pritaikomumas“ (8 val.)

„Dorinis ugdymas kitaip“ (40 val.).

Data
2023-11-23
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
L. Valuckienė, tarptautinio dorinio ugdymo projekto ir žaidimo MORALSTEAM kūrėja.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
25,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etikos, įvairių dalykų mokytojai.

Seminaro metu analizuosime dorinio ugdymo sampratą, teoriją, atliksime praktines užduotis. Mokytojo poreikis mokytis dorybių. Vaikų poreikiui mokytis dorybių. Dorinio ugdymo ir STEAM integracija remiantis MORALSTEAM tyrimų rezultatais. Vaikų motyvavimas naudojant MORALSTEAM žaidimą. Klausimų-atsakymų sesija: praktinių situacijų analizė, konsultacija. Praktinis savarankiškas darbas „Dorinis ugdymas kitaip” pamokose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.