Paieška

„Molekulinės biologijos tyrimo metodai – polimerazinė grandininė reakcija (PGR) ir elektroforezė“ (8 val.)

Programa „Biologijos mokytojų teorinių ir praktinių kompetencijų tobulinimo programa“ (40 val.).

Data
2023-05-02
Laikas
13.00 val.
Vieta
Kauno VII fortas, Archyvo g. 61
Lektorius
U. Meškauskaitė, medicinos biologė, A. Rudokaitė, biochemijos mokytoja
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
18,00 €

Dalyviai – biologijos mokytojai.
Seminaro metu aptariami molekulinės biologijos tyrimo metodų – PGR ir elektroforezės, veikimo principai ir panaudojimo galimybės. Praktinėje seminaro dalyje supažindinama su PGR atlikimo eiga bei atliekamas dažų elektroforezės laboratorinis darbas, kurio metu pedagogai praktiškai supažindinami su šio metodo veikimo principu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.