Paieška

„Mokymosi motyvacija – individualios pažangos garantas“ (6 val.)

Data
2022-06-16
Laikas
13.00 val.
Vieta
Kauno Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2
Lektorius
Kauno Rokų gimnazijos komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Mokymosi motyvacijos stiprinimas yra kiekvienos mokyklos prioritetinė strategija, atliepianti visuomenės, asmens, švietimo sistemos poreikius. Kauno Rokų gimnazijos pedagogai vykdydami Erasmus+ programos projektą „Mokymosi motyvacija – individualios pažangos garantas“ sukaupė daug vertingų žinių ir patirties, kaip kryptingai ir tikslingai planuoti, vertinti, organizuoti ugdymo procesą, kuris užtikrintų kiekvieno mokinio individualią ūgtį. Seminare „Mokymosi motyvacija – strategija ir metodai“ bus pristatoma naujausia tarptautiniuose kursuose ir darbo stebėjimo vizituose įgyta teorinė ir praktinė patirtis mokinių mokymosi motyvacijai stiprinti.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.