Paieška

„Mokymosi aplinkos: Classflow, Nearpod. Mišraus mokymosi modelio taikymas pamokose“ (7 val.)

Programa „Interaktyvių priemonių taikymas ugdyme“ (40 val.).

Data
2023-05-24
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. N. Reisienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
26,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Interaktyvaus mokymo(si) platformos Classflow ir Nearpod papildo pamokas dinamine veikla, suteikia galimybę mokytis savarankiškai klasėje ir už jos ribų. Veiklos pamokose gali būti atliekamos su įvairiais išmaniaisiais įrenginiais: telefonais, planšetėmis, kompiuteriais. Aplinkos padeda įtraukti mokinius į tokias veiklas kaip virtuali realybė, PhET modeliavimas ir „Desmos“. Aplinkose galima rasti tūkstančius jau paruoštų interaktyvių pamokų, veiklų, vaizdo įrašų.

Seminare mokytojai bus supažindinami su galimybėmis vykdyti mišrų ugdymo modelį pamokose naudojant šiose aplinkose sukurtas priemones.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.