Paieška

„Mokymasis tinklaveikoje: partnerystės tinklų kūrimas ir vizualizavimas“ (10 val.)

Programa „Tarptautinio eTwinning projekto „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ (40 val.).

Data
2023-10-27
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. A. Tamušauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
37,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai.

Seminare aptarsime mokymasi tinklaveikoje: partnerystės tinklų kūrimas ir vizualizavimas. Partnerystės ryšių kūrimą, e-partnerystė naudojant IKT. Projekto „PATS“ partnerystės tinklų modeliavimas naudojant IKT Google Apss, Coogle.it. Linoit.com programą ir eTwinning platformos įrankius. E-video konferencijų programa Adobe video Connect ir jos instaliavimas bei naudojimas partnerystės ryšių kūrimui.

 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.