Paieška

„Mokyklų vadovų ir darbuotojų atstovų tvarus bendradarbiavimas“ (8 val.)

Programa „Tvarus bendradarbiavimas ugdymo įstaigoje“ (40 val.).

Data
2022-01-27
Pabaiga:
2022-02-03
Laikas
14.00 val.

14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
R. Turonis, darbo santykių bei mediacijos specialistas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
22,00 €
Atsakingas asmuo:

Mokymus sudaro dvi dalys, kurios vyks sausio 27, vasario 3 d. 14 val.

Darbo kodeksas, Švietimo įstatymas, ŠMS ministro įsakymai kiti teisės aktai įpareigoja mokyklų vadovus bendradarbiauti su darbuotojų atstovais. Kiekvienoje bendruomenėje, atsižvelgiant į darbo sąlygas ar mokyklos specifiką, sprendimai dėl vidaus tvarką nustatančių dokumentų, mokytojų krūvių paskirstymo bei kitų socialinių, ekonominių ir darbo klausimų turėtų būti priimami susitarimo pagrindu. Seminare bus aptartos teisės normos, kuriomis apibrėžtos tarimosi, derinimo bei  informavimo ir konsultavimo procedūros. Bus aptariama, kokia vadovo ir darbuotojų atstovų atsakomybė spręsti mokytojų darbo krūvio ir jų  darbo sąlygų klausimus.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.