Paieška

„Mikas Petrauskas – lietuvybės šauklys, scenos menų pradininkas Lietuvoje“ (6 val.)

„Menų sintezė – realybė, viltys, galimybės ir prioritetai pedagoginėje ir koncertinėje praktikoje (40 val.).

Data
2023-11-29
Laikas
09.30 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno, bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojai.

Seminare gilinamasi į kompozitoriaus Miko Petrausko kūrybinį palikimą, jo kūrybos ir veiklos įtaką Lietuvos muzikinei kultūrai, aptariama kaip integruoti liaudies dainas į mokinių repertuarą ir tuo pačiu išsaugoti bei puoselėti ryšį su jų kultūrine kilme. Seminare pristatomas M. Petrausko harmonizuotų lietuvių liaudies dainų leidinys „Lakštingala, graži paukštelė“, kuris atskleidžia jo muzikinį genialumą ir prisideda prie Lietuvos muzikinės tradicijos plėtros.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.