Paieška

Metodinis renginys „Socialinis ugdymas: kūrybinės dirbtuvės integruotoms istorijos, etikos ir geografijos pamokoms“

Data
2023-05-08
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
J. Jablonskaitė (Lietuvos laisvosios rinkos institutas), dr. S. Šilingaitė.
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
4 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Nemokamas metodinis renginys vyks Kauno švietimo inovacijų centre (Vytauto pr. 44), kompiuterių klasėje. Vietų skaičius ribotas.

Dalyviai – 5–8 kl. istorijos, etikos ir geografijos mokytojai; mokytojai, kurie mokins Gyvenimo įgūdžių programą; klasių vadovai.

Dabar kaip niekada aktualu stiprinti socialinio sąmoningumo, pagrįsto asmenine iniciatyva ir atsakomybe, svarbą ir ugdymą. Ugdymo programa „Jaunas ir pilietiškas“ siūlo integruoti ekonomiką ir verslumą, pilietiškumą bei dorinį ugdymą (etiką) per geografijos, istorijos ir kitas disciplinas. Programos centre – veikiantis žmogus ir jo vertybės bei atsakomybė už save, savo bendruomenę ir aplinką. Taigi, vadovėlio „Jaunas ir pilietiškas“ tikslas – ugdyti 5–8 klasių (11–15 metų) moksleivių socialinį sąmoningumą, kur pilietiškumas eina drauge su žmogaus produktyvia ekonomine veikla, o ekonomika – drauge su morale.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.