Paieška

„Kauno miesto prancūzų kalbos mokytojų susitikimas su Kristina Raukštiene“

Data
2022-12-21
Laikas
15.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Mokyt. E. Listova, K. Raukštienė, prancūzų instituto kalbos ir švietimo programos vadovė.
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – Kauno miesto prancūzų kalbos mokytojai.

Susitikimo metu bus kalbamasi apie prancūzų kalbos situaciją, jos mokymo(si) ypatumus Kaune ir Lietuvoje. Taip pat bus aptarti renginiai, skirti prancūzų kalbai, ypatingai Frankofonijos mėnuo, kaip ir kiek į jų organizavimą gali įsitraukti Kauno mokytojai ir mokiniai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.