Paieška

Metodinis renginys „Įtraukusis fizinis aktyvumas“

Data
2023-06-12
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
A. Kriškoviecienė, R. Motiejūnaitė, Lietuvos triračių sporto asociacijos trenerės
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
2 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Nemokamas metodinis renginys vyks Kauno švietimo inovacijų centre, Vytauto pr. 44, Salė 2.

Dalyviai – Kauno miesto fizinio ugdymo mokytojai, socialiniai pedagogai, asistentai.

Renginys skirtas fizinio ugdymo mokytojams, socialiniams pedagogams, asistentams. Tikslas: auginti švietimo specialistų kompetencijas bei skatinti įtraukųjį ugdymą; supažindinti pedagogus su neįgaliųjų sporto šakomis (bėgimu su triračiu (Frame Running), vežimėlių slalomu, bočia, integruotu tinkliniu); praktiškai pristatyti fizinio aktyvumo (fizinio ugdymo) užsiėmimams tinkamas veiklas ir priemones, kurios gali būti lengvai taikomos įtraukiojo ugdymo procese nediskriminuojant SUP ir individualiųjų poreikių turinčių vaikų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.