Paieška

Metodinė-praktinė konferencija „Tyrinėju, atrandu, sukuriu“ (6 val.)

„Tyrinėju, atrandu, sukuriu“ (6 val.).

Data
2022-12-12
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas

Dalyviai – tarptautinio eTwinning projekto „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ nariai, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai bei švietimo įstaigų vadovai.

Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, sėkmės aspektais, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais bei galimybėmis organizuojant ir plėtojant STEAM ugdymą. Konferencijos uždaviniai: dalintis gerąją patirtimi, idėjomis apie STEAM ugdymą, panaudojant patyriminį ugdymą, taikant inovatyvius mokymo metodus; dalintis praktiniais pavyzdžiais, kaip organizuojamos ir plėtojamos mokinių integruotos projektinės veiklos naudojant inovatyvias IKT programas, tobulinti profesines ir bendrąsias kompetencijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.