Paieška

Menų ir technologijų nauda SUP mokinių ugdyme „Amatininkystės paslaptys“

Data
2023-12-13
Laikas
13.30 val.
Vieta
Kauno Jono Laužiko mokykla, Tunelio g. 41
Lektorius
Kauno Jono Laužiko mokyklos komanda
Tipas
Atvira veikla
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, mokiniai ir SUP mokiniai.

Atviros veiklos tikslas – supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, bei mokinius su SUP turinčių mokinių ugdymu per meną ir technologijas. Renginyje bus bandomos 5 veiklos: keramika, medžio darbai, audimas, tekstilės darbai, dailė.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.