Paieška

„Meninės fotografijos kūrybos bei raiškos priemonės ir vertinimo kriterijai“ (8 val.)

Programa „Medijų taikymas ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2021-06-28
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. R. Požerskis (VDU), fotografas R. Meilutis, mokyt. eksp. T. Kuzmina, mokyt. eksp. I. Kuzminas.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – dailės, technologijų, neformaliojo ugdymo mokytojai.

Formaliojo bei neformaliojo ugdymo procese mokiniai vis dažniau kūrybinei saviraiškai pasirenka vizualinius menus, kuriamus medijų pagalba. Programoje aptariama meninės fotografijos kūrybos raiškos priemonės ir vertinimo kriterijai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.