Paieška

„Menas ir kultūra mano mieste: filosofinis požiūris“

Data
2022-04-27
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų etikos ir filosofijos mokytojai, 10–12 klasių mokiniai, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos katedros dėstytojai ir studentai.

Tikslas ir uždaviniai – inicijuoti moksleivių, mokytojų ir dėstytojų bendras diskusijas aktualiausiomis filosofijos temomis, mokyti moksleivius tikslios artikuliacijos ir diskusijų kultūros. Sudaryti programą taip, kad būtų kuo daugiau galimybių įdomioms diskusijoms. Surengti konferenciją su skaitomais individualiais pranešimais bei moderuojamomis diskusijomis. Organizuoti konferencijos aptarimą, įvertinti rezultatus, apsispręsti dėl kitų metų konferencijos formos tobulinimo.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.