Paieška

„Logopedo praktika: garsų tarimo mokymas, darbas su zondais, pradiniai ir tolesni kalbos mokymo etapai“ (7 val.)

Programa „Logopedinės praktikos apjungiančios įvairius kalbos sutrikimus: nauji darbo metodai ir teoriniai pagrindai“ (40 val.)

Data
2022-11-28
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Logoter. E. Šliauterienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
25,00 €

Seminaro metu dalyviai išmoks praktiškai taikyti naujų garsų tarimo metodų, kūrybiškai juos naudoti atsižvelgdami į vaiko asmenybę. Seminare bus aptariama beveik nekalbančių vaikų rišlios kalbos pradinių etapų eiga, naujų darbo priemonių panaudojimas.

Seminarą sudaro keturios dalys: 1. Garsų tarimo mokymas (atskirai aptariant sutrikusio garsų tarimo priežastis); 2. Darbas su logopediniais ir Z-Wiber zondais; 3. Logopedo darbo principai įvairių kalbos sutrikimo priežasčių atvejais; 4. Rišlios kalbos mokymas pradiniame etape.

Seminaro dalyviai privalo turėti Z-Wiber zondus, dezinfekcines priemones ir vienkartinį rankšluostį.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.