Paieška

„Liudviko van Bethoveno sonatų interpretacija“ (8 val.)

Programa „Fortepijoninės muzikos interpretavimas: nuo stilistinių elementų iki individualių atlikėjo kūrybinių poreikių“ (40 val.).

Data
2023-04-22
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai

L. van Bethoveno fortepijoninės sonatos – vieni pamatinių pianistų repertuaro kūrinių. Sonatose kompozitorius panaudojo daug kompozicinių naujovių, kurios, vėliau, įsigalėjo ir kituose kūriniuose, žanruose. Seminare apžvelgiama praktiškai susipažindinama su L. van Bethoveno sonatomis – žanro raida, interpretaciniais stilistiniais kanonais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.