Paieška

„Lietuvos etnografinių regionų pažinimo įtraukimas į etnokultūrinį ugdymą (pasirengimas penktajai Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadai)“ (6 val.)

Data
2022-10-13
Laikas
12.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros ar kitų dalykų mokytojai, neformaliojo švietimo įstaigų pedagogai, jungtinės mokytojų komandos, mokiniai, tėvai.

Seminaro tikslas – supažindinti su regioniniais papročiais, tradicine muzika, kulinariniu paveldu, tradicine architektūra. Seminaro metu bus pristatomos atnaujintos Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados sąlygos bei antrosios Olimpiados užduoties vertinimo ypatumai. Dalyviai taip pat susipažins su Etninės kultūros bendrųjų ugdymo programų projektu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.