Paieška

„Lietuvos etnografinių regionų pažinimo įtraukimas į etnokultūrinį ugdymą (pasirengimas ketvirtajai Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadai)“ (6 val.)

Data
2021-10-07
Laikas
12.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros, dailės, technologijų, lietuvių kalbos, istorijos bei kitų dalykų, neformaliojo švietimo mokytojai.                                                                                                                                                                              

Programoje aptariama etninės kultūros ugdymo padėtis, galimybės ir poreikis Lietuvos pradinio, pagrindinio ir vidurinio  ugdymo grandyse. Šiais metais ketvirtą kartą organizuojama Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada. Seminare aptariamas Olimpiados tikslas, uždaviniai, pasirengimas, organizavimas, supažindinama su Olimpiados užduočių atlikimo sąlygomis ir jų vertinimo ypatumais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.