Paieška

„Kūrybiškumo ugdymas lietuvių kalbos ir literatūros pamokose“

Data
2023-05-03
Laikas
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. A. Kondrotienė, mokyt. metod. S. Laučienė
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

Mokyklos ir mokytojo vaidmuo, ugdant žmogų, galintį laisvai kritiškai mąstyti, gebantį prisitaikyti bei kūrybiškai spręsti kylančias problemas, yra labai svarbus. Mokykloms ir mokytojams tenka sudėtingas vaidmuo pasiekti ir ugdyti visus moksleivius, spręsti mokinių įsitraukimo ir organizacines problemas. Kauno „Saulės“ gimnazijos mokytojos pasidalins mintimis, patirtimi ir įžvalgomis apie tai, ką bendro turi lietuvių kalba, literatūra ir technologijos bei kodėl chaosas ir taisyklių laužymas gali būti tiesiausias kelias kūrybiškumo link.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.