Paieška

„Kūrybiškumo kompetencijos ugdymo metodų taikymas įvairių dalykų pamokose“ (8 val.)

Programa „Pagalba įvairių dalykų mokytojams ruošiantis atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimui“ (40 val.).

Data
2023-04-27
Laikas
14.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. metod. V. Savickienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Kūrybiškumas – duotybė ar jo galima išmokti? Šio seminaro metu išgirsite ne tik įvairių teorijų apie kūrybiškumo ugdymą pamokose, bet ir sužinosite, kaip efektyviai budinti mokinių kūrybines galias, susipažinsite su geriausiai veikiančiais metodais, turėsite praktinę galimybę pasisemti idėjų iš lektorės asmeninių darbo su mokiniais patirčių bei Erasmus+ projekto Maltoje.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.