Paieška

„Kūrybiškumo išlaisvinimo metodai ir efektyvus laiko planavimas“ (8 val.)

Programa „Vaikų ir mokytojų emocinės sveikatos gerinimas šalinant nerimą ir įtampą ir pasitelkiant natūralius kūno sveikatinimo metodus“ (40 val.).

Data
2023-02-28
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
I. Bakšė, edukacinio turinio šeimoms kūrėja, knygų rašytoja, saviugdos trenerė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seminaro dalyviai susipažins su talentu ir kūrybiškumu asmenybės ir visuomenės kontekste, laiko taupymo būdais, praktiniais žaidimais ir veiklomis kūrybiškumui lavinti („Kodėl jam gerai?“, „Pakartok, bet nesijuok“, „Pingvinas Pinas ir plastilinas“ ir kt.), talento formulės taikymo metodais („Baimių gaudyklė“, „Dešimt fėjų“ ir kt.), sužinos kaip padėti talentui suklestėti.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.