Paieška

Kursai „Interjero projektavimo pagrindai, taikant Corel Draw ir AutoCad programas“ (160 val.)

Data
2022-12-05
Laikas
17.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Registruojame
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
280,00 €

Dalyviai – informatikos, dailės, kitų dalykų, neformaliojo švietimo mokytojai, kitų specialybių suaugusieji.

Vyks, susidarius reikiamo skaičiaus dalyvių grupei. Paskaitos vyks vakarais du kartus savaitėje nuo 17.30. Savaitės dienas aptarsime pirmame susitikime.
Kursų dalyviai analizuos pasirinkto interjero situaciją: namo erdvių išplanavimą, interjero stiliaus vizijas, parengs projektavimo veiksmų planą. Atliks interjero objektų ir jų sistemų analogų analizę estetiniu, funkciniu bei technologiniu požiūriais, susipažins su interjero stiliais, apšvietimo dizainu, apdailos medžiagomis, analizuos spalvos įtaką interjero erdvei,  virtuvės dizaino tendencijas ir jos ergonomiką. Praktinė dalis – interjero konceptas (moodboard/ stiliaus žemėlapiai) vektorinėje aplinkoje. Taip pat bus studijuojamos programos AutoCad galimybės, parengiant grindų plano su baldais, apšvietimo plano bei sienų išklotinių brėžinius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.