Paieška

„Kurkime mokyklą be sienų: mokytojų matematinio ir skaitmeninio raštingumo tobulinimo dirbtuvės“ (24 val.)

Programa „Šiuolaikiškas matematikos mokymas bendrojo ugdymo mokykloje“ (40 val.).

Data
2021-10-01
Pabaiga:
2021-12-10
Laikas
12.00 val.

21.00 val.
Vieta
Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos perlas“, Dubaklonio k., Merkinės sen, Varėnos r.
Lektorius
Doc. dr. E. Mazėtis,
mokyt. eksp. D. Jatkonienė,
mokyt. eksp. A.Ignatavičienė,
mokyt. eksp. O.Stanevičienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
58,00 €

Tęsinys – spalio 2 d. nuo 8 val. kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos perlas“, o nuo spalio 11 d. iki gruodžio 10 d. kiekvieną ketvirtadienį 19.00 val. MS Teams virtualioje aplinkoje.

Dalyviai – matematikos mokytojai, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.

Privaloma atsivežti savo nešiojamąjį kompiuterį su instaliuota smart notebook programa (atsisiųsti) ir pageidautina – grafinę planšetę.

Į seminaro kainą įskaičiuota nakvynės ir maitinimo išlaidos. Nuvykimas į seminaro vietą savo transportu.

Ugdymosi sąlygos, bebarjerė mokymosi aplinka, mikroklimatas, veiklos įvairovė, ugdymo personalizavimas, informacijos ir infrastruktūros prieinamumas, mokinių ugdymosi įsivertinimas ir koregavimas, skaitmeninis mokymosi turinys ir jo kaupimo bazė – pagrindiniai analizuojami klausimai dirbtuvių metu. Jų analizė leis tobulinti matematinio ir skaitmeninio raštingumo kompetencijas ir taikyti kokybišką ugdymą kiekvienam mokiniui, siejamą su personalizuotu kiekvieno mokinio ugdymu, atitinkančiu  kiekvieno vaiko ugdymosi galias ir poreikius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.