Paieška

„Kultūrinė raiška, pažįstant Kauno miesto istoriją ir gatvės meną“ (8 val.)

Programa ,,Vertybinių nuostatų ir kultūrinės kompetencijos formavimas gimtojo krašto ir miesto pažinimui, naudojantis ugdymo metodų įvairove“ (40 val.).

Data
2022-04-01
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, Nepriklausomybės a. 14
Lektorius
Mokyt. metod. L. Nakutienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo, įvairių dalykų mokytojai.

Seminaro dalyviai susipažins su socialiai aktyviojo gatvės meno Lietuvoje atsiradimo istorija, Kauno gatvės meno darbais, pastatų sienas puošiančiais piešiniais, kurie keičia miesto veidą, formuojamas  požiūris į kultūrinį miesto įvaizdį, atkreipiant dėmesį į darbų išskirtinumą, jungiant inovatyvumą ir tradicijas. Mokytojai geriau pažins Laisvės alėjos prieigose esančius gatvės meno darbus, įvertins, kad kiekvienas gatvės meno objektas yra įdomus ne tik dėl savo neįprastos formos ar išvaizdos, bet ir dėl istorijos, kurią jis slepia.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.