Paieška

„Kraštotyros ir pilietinio ugdymo svarba ir virsmas į netradicinio ugdymo formas“ (8 val.)

Programa „Vaiko kūno ir sielos žadinimas, taikant netradicinius mokymo metodus ir aplinkas, formuojant saugaus elgesio, sveikos gyvensenos, krašto pažinimo bei psichologinio atsparumo pagrindus“ (40 val.).

Data
2024-02-12
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
Mokyt. G. Petkevičius, mokyt. A. Kisielienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – neformaliojo, ikimokyklinio, pradinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai.

Seminare aptariama karybos meno supratimo reikšmė visuomenėje – dabarties laikotarpio iššūkiai ir istorinis pokytis, potencialaus priešo karinio mentaliteto ypatumai, šiuolaikinės karybos techniniai niuansai, propaganda ir karinės ekspertizės vertinimai, Lietuvos gynybos reikalai: nūdiena ir perspektyvos. Pristatomos Actionbound programėlės taikymo galimybes kraštotyros ir pilietinio ugdymo netradicinėse formose, kai jungiamos tradicijos ir inovatyvumas. Praktinė seminaro dalis vyks Kauno senamiesčio ir naujamiesčio gatvėse, kuriose dalyviai tiesiogiai susipažindami su Kauno miesto istorija per gatvės piešinius, formuos požiūrį į miesto sienų piešinius – grafičius, kaip urbanistinio meno rūšį.

 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.