Paieška

,,Kraštotyros ir pilietinio ugdymo svarba ir virsmas į netradicines pateikimo formas“ (10 val.)

Programa „Netradicinių mokymo metodų ir ugdymo aplinkų panaudojimas auginant emociškai stiprią, fiziškai sveiką, saugią ir kūrybingą asmenybę“ (40 val.).

Data
2022-01-31
Laikas
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai.

Seminare pasidalinama pedagogine patirtimi vykdant krašto pažinimo ir patriotinio ugdymo veiklas, siekiant tobulinti mokinių kultūrinę, pažinimo, bendravimo, bendradarbiavimo kompetencijas. Aptariamos aktyvios veiklos, įtakojančios neformaliojo ugdymo proceso efektyvumą, didinančios teorinių žinių įsisavinimą bei skatinančios praktinius veiksmus ir iniciatyvą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.