Paieška

„Koučingo ryšio ir santykio kūrimas“ (8 val.)

Programa „Koučingo švietimo įstaigos vadovo darbe įgūdžių stiprinimas“ (40 val.).

Data
2021-06-17
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. A. Miniotaitė (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
25,00 €

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, pavaduotojai.
Kauno m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų vadovams, pavaduotojams seminaras nemokamas.

Penkių įtraukiančių seminarų ciklo metu dalyviams bus perteikiamos pagrindinės teorinės ir praktinės žinios apie koučingą vadovo darbe: kuo pasižymi koučingo metodas, kodėl jį taiko daugelis pažangių organizacijų, kaip koučingas veikia darbe, kokiose situacijose galima ir būtina šį metodą taikyti, kaip būti geru koučeriu savo darbuotojams ir kolegoms, kaip motyvuoti ir sutelkti žmones koučingo pagalba ir galiausiai kaip tapti koučeriu pačiam sau.
Siekiant įgyti teorinių ir praktinių žinių apie koučingą vadovo darbe, kokybiškai jas taikyti, svarbu dalyvauti visoje programoje. Programos pradžia – birželio mėn., pabaiga – gruodžio mėn.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.