Paieška

„Kokybiškas vaikų nuo gimimo iki trejų metų ugdymas ir priežiūra Lietuvoje ir užsienyje”  (10 val.)

Programa „Inovatyvus ir kokybiškas ankstyvo amžiaus ugdymas ir priežiūra – veiksminga investicija į vaikų ateitį“ (40 val.).

Data
2022-11-21
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ekspertė R. Rimkienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
24,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio ugdymo mokytojai, vadovai. 

   Šiuolaikinė vaikystės samprata, paremta naujausiais moksliniais tyrimais, įtakojančiais kitokį požiūrį į ankstyvojo amžiaus vaikų raidą ir kokybiško ugdymo(si) svarbą.  Ankstyvojo amžiaus vaikų  ugdymo kokybės kriterijai  pagal EK, 2014   Svarbiausios pedagoginės veiklos sritys ir kokybės indikatoriai.  Vaiko raidą ir ugdymąsi skatinanti tarpusavio sąveika, ugdymo(si) metodai.  Užsienio patirtis: Toskanos regiono (Italija) ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymas. Video filmo žiūrėjimas, diskusijos, užduočių atlikimas.                                                                

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.