Paieška

„Kokius gebėjimus ugdyti mokant(is) parengti istorijos rašinį“ (8 val.)

Programa „Istorinio raštingumo ugdymas: nuo elementaraus klausimo iki rašinio“ (40 val.).

Data
2024-02-22
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. B. Šetkus
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos mokytojai.

Nuo 2025 m. per istorijos valstybinį brandos egzaminą mokiniai turės rašyti istorijos rašinį. Neseniai yra parengti istorijos rašinio vertinimo kriterijai, kuriais remiantis galima vadovautis mokant mokinius parengti istorijos rašinį. Kadangi tokia užduotis per VBE nėra mokiniams įprasta, todėl derėtų skirti kai kurių gebėjimų ugdymui daugiau dėmesio ne tik viduriniame, bet ir pagrindiniame ugdyme. Apie tai bus aiškinamasi seminaro metu. Kartu atliekamos ir aptariamos praktinės užduotys, orientuotos į rašinio parengimą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.