Paieška

„Kokia turėtų būti teikiama pagalba problemų turintiems paaugliams?“

Data
2021-12-14
Laikas
17.30 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. dr. D. Pūras, gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras
Tipas
Renginys tėvams
Atsakingas asmuo:

Paskaita perkelta iš 2021 gruodžio 8 d. į 14 d.

Paskaitoje bus aptarti elgesio ir emocijų ypatumai, būdingi paaugliams bei kylančios problemos, pagalba jas sprendžiant. Paauglystės laikotarpis yra rimtas išbandymas ne tik paaugliams, bet ir tėvams. Kai vaikai sulaukia paauglystės, jų elgesys keičiasi, ir tai gali sukelti nemažai įtampų bei konfliktų santykiuose su tėvais ir kitais suaugusiais. Tėvams iškyla daug klausimų: ar toks elgesys nėra ligos požymis, kaip su maištauti linkusiu paaugliu elgtis, ar reikia stabdyti netinkamu laikomą elgesį ir kaip tai daryti. Paskaitoje bus pasidalinta patarimais – kaip reikėtų (ir kaip nereikėtų) bendrauti su paaugliais, pergyvenančiais brendimo krizę.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.