Paieška

„Ketinantiems kurti verslą – individuali veikla pagal pažymą ir verslo liudijimą“ (2 val.)

Programa „Verslumo ir finansinio raštingumo kompetencijų ugdymas mokykloje“ (40 val.).

Data
2021-06-10
Laikas
14.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
L. Šipkauskienė (Valstybinė mokesčių inspekcija).
Tipas
Paskaita
Prioritetas
1 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ekonomikos ir kitų dalykų mokytojai, 9–12 klasių mokiniai.

Kvalifikacijos tobulinimo programa „Verslumo ir finansinio raštingumo kompetencijų ugdymas mokykloje“ siekiama skatinti verslumo ir finansinio raštingumo ugdymą mokykloje. Ši programa padės mokytojams ir mokiniams įgyti naujų teorinių ir praktinių verslumo ir finansinio raštingumo kompetencijų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.