Paieška

„Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos fortepijono pedagogų indėlis formuojant Lietuvos pianizmo istoriją“ (8 val.)

Programa „Mokyklų vadovų ir pedagogų profesinių kompetencijų tobulinimas diegiant muzikinio švietimo sistemos pokyčius“ (40 val.).

Data
2024-02-10
Laikas
12.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6
Lektorius
Mokyt. eksp. L. Aksamitauskienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų, konservatorijų mokytojai.

Aktyvus muzikinis gyvenimas, vis sudėtingesni meniniai uždaviniai skatina fortepijono pedagogus atnaujinti profesines žinias, teoriškai ir praktiškai pagrįsti dėstymo metodiką. Vis dar išlieka aktuali gerosios pedagoginės patirties sklaida. Ryškių, profesionalių fortepijono pedagogų muzikinės veiklos, jų pedagoginės sistemos analizavimas pasitarnaus mokytojams kaip metodinė medžiaga, skatins domėtis lietuviškosios fortepijono mokyklos raida ir siekti tradicijų tęstinumo.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.