Paieška

„Jaunųjų dainininkų balso formavimo ypatumai. Pasitaikančios klaidos ir koregavimo metodai“ (9 val.)

Programa „Menų sintezė – realybė, viltys, galimybės ir prioritetai pedagoginėje ir koncertinėje praktikoje (40 val.).

Data
2023-11-10
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
doc. R. Novikaitė (VDU MA), mokyt. metod. I. Andriuščenkienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno, bendrojo ugdymo mokyklų vokalo mokytojai.

Seminare aptariama specifiniai vokalo mokymo ypatumai, pasitaikančios klaidos ir jų koregavimo metodai. Atvirų pamokų metu mokytojai turės galimybę įgyti naujų metodinių ir praktinių žinių, išspręsti konkrečias savo darbe iškilusias mokinių balso formavimo problemas. Įgytos profesinės kompetencijos bus pritaikomos solinio ir chorinio dainavimo pamokose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.