Paieška

„Jaunojo muzikanto kūrybiškumo ir atsakomybės ugdymas atlikėjo raiškos pamokoje“ (8 val.)

Programa „Jaunųjų muzikantų meistriškumo ugdymas pasitelkiant profesionalių atlikėjų pedagoginę ir meninę patirtį“ (48 val.).

Data
2023-11-22
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
pianistė, mokyt. metod. I. Vyšniauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai.

Jaunojo muzikanto kūrybiškumo ugdymas yra esminis pedagogo uždavinys, siekiant atskleisti unikalų atlikėjo talentą. Mokydami jaunus muzikantus, turime skatinti jų kūrybiškumą ir suteikti laisvę išreikšti savo idėjas. Atsakomybė taip pat yra labai svarbi savybė, kurią jauni muzikantai turi „išmokti“. Jie turi būti atsakingi ne tik už savo mokymąsi ir tikslų įgyvendinimą, bet ir už kompozitoriaus idėjų perteikimą, atliekamų kūrinių kokybę.
Seminaro lektorė Inga Vyšniauskaitė dalinsis savo pedagogine patirtimi, kaip sudaryti palankias sąlygas jaunųjų atlikėjų muzikiniam augimui derinant kūrybiškumą ir atsakomybę atlikėjo raiškos (fortepijono) pamokoje.
Inga Vyšniauskaitė – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono mokytoja, 1–5 klasių spec. fortepijono skyriaus metodinės grupės pirmininkė, pasižyminti talentu ir puikiais pedagoginiais įgūdžiais. Jos mokiniai yra respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatai, aktyviai dalyvauja mokyklos ir Lietuvos koncertiniame gyvenime.
I. Vyšniauskaitė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė Lietuvoje, Danijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, Italijoje. Pianistė nuolat koncertuoja kaip kamerinių ansamblių narė. Jos partneriais scenoje buvo smuikininkės profesorė I. Armonaitė, J. Auškelytė, E. Urbonavičiūtė, violončelininkai J. Reuling, G. Pyšniak, A. Rivas ir kiti. I. Vyšniauskaitė yra apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.