Paieška

„Įvairios stilistikos kūrinių fortepijonui interpretacija ir techninių problemų sprendimo būdai“ (10 val.)

Programa „Mokyklų vadovų ir pedagogų profesinių kompetencijų tobulinimas diegiant muzikinio švietimo sistemos pokyčius“ (40 val.).

Data
2024-04-18
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6
Lektorius
D. Kirilauskas (LMTA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos meno mokyklų, konservatorijų fortepijono mokytojai.

Seminaras skirtas baroko, klasikinio ir romantinio stiliaus fortepijono kūrinių interpretacijos problemoms nagrinėti. Aptariamos interpretavimo naujovės, atsižvelgiant į stiliaus ir epochos ypatumus. Muzikos kūrinio interpretacijų įvairovė priklauso nuo objektyvių sąlygų – epochų, meninių stilių, pianizmo mokyklų kaitos. Aktyvus muzikinis gyvenimas, vis sudėtingesni meniniai uždaviniai skatina nūdienos pedagogus atnaujinti profesines žinias, teoriškai ir praktiškai pagrįsti dėstymo metodiką. Pianizmas, kaip bet kuris kitas reiškinys nuolat kinta. Todėl, šalia dešimtmečiais besitęsiančių tradicijų, įdomu ir vertinga susipažinti su kūrinių interpretacinėmis naujovėmis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.