Paieška

„Įtraukiojo ugdymo praktika. Autizmo spektro ir sensorinės integracijos sutrikimų turintys vaikai ugdymo įstaigoje“ (6 val.)

Programa „Mokytojų kompetencijų tobulinimas užtikrinant kokybišką įtraukųjį ugdymą“ (40 val.)

Data
2022-12-14
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka
Lektorius
Psichol. T. Malvicė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
26,00 €

Sensorinės integracijos sutrikimus būtų lengviau atpažinti, jei visų vaikų sunkumai būtų vienodi. Tačiau kiekvienas turi savo sunkumų rinkinį. Daugumai vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimą, būdingas neįprastas sensorinis atsakas arba netinkama sensorinės informacijos interpretacija, tačiau tai nėra lemiamas autizmo diagnostikos veiksnys. Seminare dalyviai bus supažindinami su vaikų autizmo spektro ir sensoriniais sutrikimais, apžvelgs įtraukiojo ugdymo praktiką.

Dalyviai – mokytojai, mokytojų padėjėjai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.