Paieška

„Įtraukiojo ugdymo pamokos organizavimas: įrankiai ir metodai“ (6 val.)

Programa „Mokytojų kompetencijų tobulinimas užtikrinant kokybišką įtraukųjį ugdymą“ (40 val.).

Data
2023-01-24
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Med. psichol. O. Mačėnaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
25,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, mokytojų padėjėjai.

Įtraukiojo švietimo tikslas – didinti švietimo prieinamumą ir skatinti veiksmingą visų mokinių, kuriuos sistema linkusi atskirti, galimybių plėtrą ir savo ugdymosi potencialo realizavimą.
Seminaro metu bus aptartas įtraukiojo ugdymo pamokos organizavimas skirtingų poreikių turintiems mokiniams. Dalyviai sužinos kaip pasirengti ir organizuoti įtraukiojo ugdymo pamoką, kokius taikyti įrankius bei metodus.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.