Paieška

„Įtraukaus ugdymo variantai. Kaip personalizuoti mokinio ugdymą“ (8 val.)

Programa „Įtraukaus ugdymo organizavimo metodų įvairovė. Kurį pasirinkti?“ (40 val.).

Data
2022-03-28
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
psichol. dr. T. Lagūnavičius
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
18,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio, bendrojo ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Šis seminaras skirtas mokyklos bendruomenėms, apžvelgti galimus pagrindinius 6 įtraukaus ugdymo realizavimo praktiškai variantus, apmąstant, kaip modifikuoti esamus variantus ir juos pritaikyti konkrečios įstaigos sąlygomis. Svarbiausia, kad švietimo bendruomenė sužinos, kad nėra vienintelio teisingo varianto, o yra įvairios galimybės, kaip įtraukųjį ugdymą padaryti sėkmingą švietimo bendruomenei, o ypač mokiniams.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.