Paieška

„Istorinio proceso suvokimas, kaip istorijos pažinimo pagrindas: priežastinių ryšių reikšmė naujausių laikų istorijos mokymui, modernių karų kontekstas (įvykiai Ukrainoje)“ (6 val.)

Programa „Naujausi istorijos tyrimai, istorijos aktualizavimas, tarpdisciplininis turinio integravimas istorijos pamokose“ (40 val.).

Data
2022-04-20
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
14.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka
Lektorius
Doc. dr. B. Ivanovas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
10,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos, pilietinio ugdymo mokytojai.

Seminaro metu nagrinėsime istoriją, kaip priežastiniais ryšiais susaistytą procesą. Pabandysime panagrinėti Zenono Ivinskio iškeltą „žirklių ir klijų“ istorijos tyrimuose ir studijose, problemą. Tai stengsimės atlikti modernios istorijos kontekste, pasitelkdami dvidešimto ir dvidešimt pirmo amžių karų problematiką, ypač akcentuodami dabar vykstančią Rusijos agresiją prieš Ukrainą.

Hibridinis seminaras (KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka Zoom).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.