Paieška

„Istorijos pamokos 11–12 klasėje. Politinės realijos tautinės tapatybės kontekstuose“ (6 val.)

„Naujausi istorijos tyrimai, istorijos aktualizavimas, tarpdisciplininis turinio integravimas istorijos pamokose“ (40 val.).

Data
2022-02-17
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Doc. dr. B. Ivanovas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
7,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos, pilietinio ugdymo mokytojai.

Seminaro metu apžvelgsime lietuvių tautinės savimonės, istorinės atminties bei visuomenės sąmoningumo trajektorijų kontraversijas politinės raidos bei modernizacijos akivaizdoje. Aptarsime tautinės tapatybės struktūrų specifikas (XIX a.), lemiančias atitinkamas visuomenės reakcijas į vienokius ar kitokius iššūkius, kaip antai politinis dalyvavimas, politinė lyderystė (tarp patriarcho ir demokrato), vertybinė refleksija, santykis su gyvosios dabarties fenomenais bei trauminės istorinės sąmonės palikimu. Bus paliesti piliečio ir valstybės santykio aspektai, o taip pat kritinio-protestinio veikimo ypatybės, politinės sistemos tradicijos raida per pastaruosius tris dešimtmečius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.